Dažnai užduodami klausimai

 1. Ar reikia pas jus atvykti norint išsinuomoti kostiumą?

  Geriausias būdas išsirinkti tai ko norite ir kas jums tinka - atvykus pas mus į kostiumų nuomą adresu Senasis Minsko pl. 92, Rukainiai, Vilniaus r. Čia rasite visą asortimentą, kurio nėra pateikto internete. Dirbame I-V 8-17 val.

 2. Kada pas jus galima atvykti? Ar reikia iš anksto pranešti?

  Galite atvykti jums patogiu metu darbo laiku nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 8 iki 17 val. Informuoti prieš atvykstant nereikia.

 3. Ar galima nuomotis ne pilną kostiumą?

  Žinoma. Pas mus galite išsinuomoti ir vieną vienintelį patikusį daiktą, drabužį, aksesuarą, avalynę ar aprangos detalę. Apribojimų nėra.

 4. Kuriam laikui nuomojate kostiumus?

  Kostiumai nuomojami 4 arba 7 dienoms imtinai. Specifiniai, teminiai, karnavaliniai kostiumai nuomojami 4 dienoms, visa kita 7 dienų laikotarpiui. Apie tikslią nuomos trukmę jūs būsite informuoti prieš pasiimant kostiumus. Kino, reklamų industrijos nariai dėl ilgalaikės nuomos, prašome, susisiekti asmeniškai nurodytais kontaktais.

 5. Jei man reikės trumpesniam laikui ar nuomos kaina sumažės?

  Kaina nėra mažinama jei planuojate kostiumą grąžinti anksčiau nei baigiasi nuomos terminas.

 6. Jeigu kostiumą planuoju laikyti ilgesnį laiką ar reikės papildomai mokėti?

  Jei ketinate grąžinti vėliau nei baigiasi nuomos terminas, už ilgesnį laiką reikės sumokėti papildomai atitinkamai kiek laiko vėluojate grąžinti. T.y. nuomos terminas apskaičiuojamas pagal pralaikytą laiką dvigubai, trigubai ir t.t.

 7. Ką daryti jeigu matau, kad nespėsiu laiku grąžinti nuomotų daiktų?

  Jei matote, kad nespėjate grąžinti daiktų laiku, kuo skubiau mus informuokite tel. +37065668828 .

 8. Kaip galima grąžinti nuomotą aprangą?

  Nuomą galima grąžinti mums adresu Senasis Minsko pl. 92, Rukainiai, Vilniaus r. arba jums patogiu paštomatu. Visa informacija čia.

 9. Ar reikia išvalyti drabužius prieš grąžinant?

  Ne, nieko valyti ar skalbti nereikia.

 10. Ką daryti jei daiktą sugadinau / praradau ?

  Jeigu daiktą praradote ar sugadinote nepataisomai ko pasekoje jis prarado savo paskirtį, esminę išvaizdą ar yra nebeeksploatuojamas - prašome atlyginti žalą. Žalos atlyginimo būdai yra šie: sumokėti žinomą arba kostiumo vid. rinkos kainą (kainą nurodome mes); Pakeisti daiktą tokiu pat kitu (daiktas turi būti kuo panašesnis į prieš tai buvusį modeliu, dydžiu, spalva, sudėtimi. Gali būti geresnės, bet ne blogesnės kokybės). Jeigu daiktas yra sugadintas, bet pataisomas, prašome savo lėšomis pasirūpinti daikto taisymu prieš tai informavus mus. Arba daikto taisymu galime pasirūpinti mes už papildomą mokestį.

 11. Jeigu noriu koreguoti kostiumą/daiktą/aksesuarą ar galima jį perdaryti? Mažinti, didinti, kitaip keisti jo išvaizdą?

  Jeigu yra poreikis kostiumą taisyti, keisti apipavidalinimą, perdaryti, sendinti ir pan. prašome prieš tai susisiekti su mumis ir apie tai informuoti. Arba galite daryti pakitimus mūsų neinformavę tada, kada pakeitimai bus atitaisyti ir daiktas vėl įgaus buvusią išvaizdą.

 12. Ar galiu išsirinkti kostiumą anksčiau ir jį rezervuoti norimai datai?

  Žinoma. Galite atvykti jums patogiu metu ir išsirinkus kostiumą jį rezervuoti. Rezervacija įsigalioja nurodžius nuomos terminą ir apmokėjus pilną daikto nuomos vertę. Rezervacijos mokestis yra nuomos kaina. Pasiimant daiktą dar kartą mokėti už jį nebereikia.

 13. Ką daryti jei buvau rezervavęs/usi kostiumą, apmokėjęs/usi, bet man jo nebereikės?

  Jei buvote sumokėję pilną nuomos kainą kaip rezervaciją ir kostiumo jums nebereikia, susisiekite su mumis. 80% sumokėtos sumos galėsite panaudoti kitam kartui nuomodamiesi kostiumus.

 14. Ar man kas nors galės patarti stiliaus klausimais?

  Atvykus pas mus, mes stengiamės suteikti jums visą įmanomą konsultaciją ir pagalbą renkantis kostiumus, tačiau čia neturime dirbančių profesionalių stilistų. Jei jaučiate, kad toks asmuo jums reikalingas, kviečiame atvykti su asmeniniu stilistu.

 15. Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

  Šiuo metu galimas vienintelis atsiskaitymo būdas - bankinis pavedimas į nurodytą sąskaitą. Prašome pavedimą atlikti iš anksto prieš pasiimant kostiumus.

 16. Kaip galima būtų sužinoti ar pamatyti jūsų turimą asortimentą?

  Dalimi asortimento dalinames šiame puslapyje "Kostiumų nuoma". Dalimi dalinames soc. tinkluose Instagram ir Facebook, tačiau visas pilnas asortimentas yra tik pas mus atvykus į vietą. Norint pamatyti viską, kviečiame užsukti adresu Senasis Minsko pl. 92, Rukainiai, Vilniaus r.

 17. Kokios nuomos kainos?

  Pas mus galite išsinuomoti aksesuarų nuo 3,50 Eur. Kostiumų komplektų kainos vyrauja 15 - 20 - 30 - 40 Eur ir pan. Tikslias kainas galima sužinoti paskambinus mums ar atvykus į vietą. Kainos nurodytos su PVM.

 18. Ar galite išrašyti PVM sąskaitą faktūrą?

  Taip. Jeigu jums reikalinga PVM sąskaita faktūra, informuokite mus iš karto ir nurodykite rekvizitus.